Jakub Kasprzycki
Jack of all trades - czyli o tym co lubię..., i o tym co mnie spotyka...
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
galeria
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
galeria
.
Pokaż wszystkie posty
wtorek, 20 lipca 2010
Malandia - coś pięknego z niczego :)
Wiecie jak oczarować kogoś prezentem, albo zrobić sobie przyjemność? Ja już chyba wiem...
Zapraszam do zaprzyjaźnionej Galerii Internetowej
Malandia.pl
z Częstochowy.
Ciekawostki na bieżąco również na blogu
http://malandia.pl/blog/
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
LinkWithin