Przegapiłem wydanie Androida 4.0.4 dla Samsung Galaxy Note, i to o ponad dwa tygodnie! Pewnie dlatego, że nie jest on już moim telefonem numer 1. Niemniej zaktualizowałem dzisiaj firmware. Oczywiście Kies nie chciał tego zrobić pod Vistą, i już pobrałem plik do wgrania Odinem z SamMobile Firmware, ale postanowiłem Kies-owi dać szansę i odpaliłem go pod WinXP. Zaktualizował telefon bez problemu...
Tak się firmware pojawił w SamMobile:
GT-N7000 - Poland
PDA: N7000XXLRI
CSC: N7000OXXLP8
Version: 4.0.4
Date: 2012-07-31
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom
sobota, 18 sierpnia 2012
czwartek, 21 czerwca 2012
Tania kamera 3D - Media-Tech MT4038 - test filmowania
Oglądaliście już jakiś film 3D? Tak? Spodobało się? Chcielibyście sami nagrywać filmy 3D? Za drogie i mało kamer 3D? Już jest lepiej...
Właśnie od początku tego roku można kupić niedrogą kamerę 3D od Media-Tech.
Kilka różnych testów, a zwłaszcza opisów technicznych można znaleźć w sieci. Jednak żaden z nich nie obejmował testu nagrywania materiału 3D, a to według mnie najważniejszy parametr kamery 3D, bo po co kupować kamerę 3D jak nie będziemy nagrywać 3D? Skoro nic gotowego nie ma, a ja ją mam na testy, to postanowiłem zrobić własny test. Tak powstał poniższy filmik, w którym wszystko wyjaśniłem osobiście. Opowiedziałem o kilku istotnych kwestiach podczas nagrywania tą kamerą materiału 3D.
Właśnie od początku tego roku można kupić niedrogą kamerę 3D od Media-Tech.
Kilka różnych testów, a zwłaszcza opisów technicznych można znaleźć w sieci. Jednak żaden z nich nie obejmował testu nagrywania materiału 3D, a to według mnie najważniejszy parametr kamery 3D, bo po co kupować kamerę 3D jak nie będziemy nagrywać 3D? Skoro nic gotowego nie ma, a ja ją mam na testy, to postanowiłem zrobić własny test. Tak powstał poniższy filmik, w którym wszystko wyjaśniłem osobiście. Opowiedziałem o kilku istotnych kwestiach podczas nagrywania tą kamerą materiału 3D.
Miłego oglądania i komentowania..., może wspólnie obłaskawimy drzemiące w niej możliwości :)
środa, 13 czerwca 2012
Czy darmowy Naviexpert jest coś wart?
Odpowiadając prosto na pytanie zadane w tytule, TAK.
Dlaczego? Otóż jeśli nie wykupimy abonamentu na nawigację to nadal "nawigacja" (aplikacja) Naviexpert oferuje nam kilka ciekawych funkcjonalności.
Dlaczego? Otóż jeśli nie wykupimy abonamentu na nawigację to nadal "nawigacja" (aplikacja) Naviexpert oferuje nam kilka ciekawych funkcjonalności.
- Możemy bezpłatnie korzystać z mapy polski, czyli przeglądać całą mapę, wyszukiwać POI oraz inne informacje zawarte jako dodatki do POI czyli, np. repertuar kin itp.
- Możemy włączyć sobie podgląd mapy w czasie jazdy aby orientować się gdzie się aktualnie znajdujemy
- Możemy w końcu włączyć sobie ten podgląd mapy również w czasie jazdy na znanej mniej więcej drodze, na której nie potrzebujemy "nawigowania", a dodatkowo otrzymamy funkcjonalność CB czyli ostrzegania w czasie jazdy o wszelkich niebezpieczeństwach, utrudnieniach czy kontrolach drogowych.
Ta ostatnia funkcjonalność pojawiła się oczywiście dopiero w najnowszej wersji aplikacji 8.x, ale jest to właśnie wersja którą można polecić kierowcom jako bezpłatny dodatek, a nie płatną nawigację.
Jeśli macie znajomych kierowców z telefonem komórkowym, którzy nie korzystają z nawigowania, zaproponujcie im darmową pomoc Naviexperta!
niedziela, 3 czerwca 2012
Targi Lotnictwa Lekkiego - Para Rudniki 2012
W miniony weekend na lotnisku Aeroklubu Częstochowskiego odbyły się dwudniowe Targi Lotnictwa Lekkiego - Para Rudniki 2012.
W zasadzie byłem tylko tym marzącym o prawdziwym lataniu, ale właśnie dlatego z ciekawością obejrzałem jak w przyszłości chciałbym posiadać mały statek powietrzny o wielkości "malucha", którym mógłbym podróżować dla przyjemności, a być może kiedyś "służbowo" :)
Poniżej kilka fotek z tej imprezy. Celowo nie ma na nich wystawy "hangarowej".
W zasadzie byłem tylko tym marzącym o prawdziwym lataniu, ale właśnie dlatego z ciekawością obejrzałem jak w przyszłości chciałbym posiadać mały statek powietrzny o wielkości "malucha", którym mógłbym podróżować dla przyjemności, a być może kiedyś "służbowo" :)
Poniżej kilka fotek z tej imprezy. Celowo nie ma na nich wystawy "hangarowej".
Subskrybuj:
Posty (Atom)

